Czy to będzie odpowiednia forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Wiadomość
Autor
alexsys76

Czy to będzie odpowiednia forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

#1 Postautor: alexsys76 » 07 cze 2016, 15:12

Dzień dobry. Ostatnim czasem otrzymałem wiadomość z ofertą na pozycjonowanie mojej strony internetowej: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom w wyszukiwarce internetowej. Nie bez powodu podaję podstronę, ponieważ agencja SEO która ma podjąć się zlecenia, uważa ją za zbędną. Chcą aby dla każdego frazy kluczowej pojawiała się strona główna. W mojej opinii jest to mało logiczne. Osoba, która potrzebuje implantów powinna wejść od razu na dedykowaną pod to hasło podstronę z implantami. Czy w jakiś sposób tak pozycjonować stronę, aby dla różnych haseł wyświetlały się odpowiednie podstrony. Z góry dziękuje za poświęcony czas i odpowiedź na moje pytanie.

podobne tematy:

marekwolski

Czy to będzie dobra forma reklamy dla dentysty w Radomiu?

#2 Postautor: marekwolski » 07 cze 2016, 15:21

Dzień dobry, jeśli chodzi o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej to twój sposób rozumowania jest w 100% logiczny. Nie piszemy już tylko o wygodzie użytkownika. Jeśli pozycjonujemy podstrony to po pierwsze zmniejszamy ryzyko filtra. Po drugie łatwiej jest uzyskać pozycje dla wybranych haseł. Po trzecie nie mam pojęcia jak wspomniana agencja interaktywna od pozycjonowania chce upchnąć na jednej podstronie teksty o wszystkim. Promocja zapewne będzie na kilka słów kluczowych tj: dentysta Radom, implanty Radom, protetyka Radom, itp. Więc nie jesteśmy w stanie przygotować przyjaznego dla oka tekstu o tym wszystkim na stronie startowej. Moja rada - znajdź inną firmę do promocji strony.