Poszukuje fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Poszukuje fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

#1 Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Cześć. Potrzebuje sprawdzonej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie domu. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę aby zostało wykonane w dawnym stylu - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła oraz drewna. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również mam wątpliwość czy dobrze wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje fachową ekipę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Potrzebuje fachowej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

#2 Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Dzień dobry. Jak dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz firmy, która jest w stanie zrobić dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to powinieneś rozważyć ofertę ekipy: http://metfach.pl , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad nierdzewnych oraz ogrodzeń kutych. Poniżej daję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zerknij czy myślisz o czymś w ten deseń. Jak tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. U mnie w domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada wykonała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Temat dla ciebie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość