Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie windy towarowe


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie windy towarowe

#1 Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Dzień dobry. Powiem od razu w czym rzecz, a następnie rozwinę temat. Poszukuję firmy, która oferuje montaż dźwigów hydraulicznych na potrzeby gastronomii. Potrzebuję niedużej windy do prowadzonego przeze mnie pensjonatu, który posiada dwu piętrową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Widną będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie posiadam za wiele powierzchni na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać z gotowych platform towarowych. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam przedsiębiorstwa, które oferuje platformy towarowe

#2 Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Parę lat temu to może byłby problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich platform towarowych. Teraz bez większych problemów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu dźwigów towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która zajmuje się projektowaniem i budową dźwigów towarowych na potrzeby biznesu. Tak, więc nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim zajeździe. Nowoczesne widny nie potrzebują dużo przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Temat dla ciebie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości