Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

#1 Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Witam. Od jakiegoś czasu wertuje zagadnienia , które wiążą się z marketingiem internetowym. Najbardziej korzystną formą promocji jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele poradników, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Tak, więc uważam, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące hasło: dźwigi towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto stawiać dedykowane zaplecze dla tego pokroju haseł jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość pozyskiwanych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zdobędę dzisiaj dwieście linków a jutro 10 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

#2 Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Jak mniemam, że nieco zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrane przez ciebie hasło: dźwigi towarowe nie można zaliczyć do najprostszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście powinieneś próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna linki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczebność. Na dzień dzisiejszy bez specjalistycznych programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Odnośniki możesz tworzyć ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są niezbędne programy. Jeśli chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych odnośników nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać regularnie. Dzisiaj np: 20 linków, nazajutrz 5 linków, następnego dnia 15 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Temat dla ciebie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości