Jak reklamować tego typu działalność w Internecie?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak reklamować tego typu działalność w Internecie?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Witam, od pewnego czasu posiadam stronę internetową, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że są chętni. Ale mam spory kłopot z dotarciem do nowych klientów. Odnośnik do strony to i prezentuje się dość dobrze, lecz nie mam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Pragnę wspomnieć iż widziałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Dzięki promocji strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie polepszyły mu się obroty. W jego przypadku było to parę słów kluczowych typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę słów kluczowych, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która oferuje naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim okresie będzie efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam usługodawców z całej polski i nie posiadam siedziby. Umieszczenie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również wyłonił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku serwis skrzyń biegów jest ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, również wypadek. Natomiast bardzo istotny jest rychły powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Kupno wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to fachowe doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który przywozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

#2 Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Kluczowe pytanie: w jaki sposób mają ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu jest problem. Jeżeli nie jesteś w stanie jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona WWW znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię hasła. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma reklamy to marketing szeptany na forach. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla Polonii. Należy tam zakładać posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Temat dla ciebie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości