Pomysł na taras w domu


Wiadomość
Autor
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Pomysł na taras w domu

#1 Postautor: tolek1980 » 06 cze 2016, 15:11

Dzień dobry. Rozmyślam nad zagospodarowaniem posiadanego przez mnie tarasu w domu jednorodzinnym. Nie jest on dużych rozmiarów, ale kilkanaście metrów kwadratowych ma. Myślałem nad zastosowaniem deski tarasowej WPC z tej strony internetowej: http://dryten.pl . Po wybraniu materiałów potrzebnych na mój taras - cenowo wygląda to korzystniej niż zastosowanie gresu. Ale nie zaobserwowałem jeszcze na żadnej posesji tego typu wykonania tarasu i trudno jest mi podjąć tą decyzję. Może ktoś z was ma tego typu deski kompozytowej na swoim tarasie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Pomysł na taras w domu

#2 Postautor: adaswolski » 06 cze 2016, 15:19

Cześć. Nie spotkałeś tego rodzaju rozwiązań z banalnego powodu. Ten materiał jest dość młody i od krótkiego czasu sprzedawany na krajowym rynku. Jak zobaczysz na poniższych zdjęciach Obrazek najważniejszą jego cechą jest możliwość łatwego dopasowania go do rzeźby terenu. Następny jego atut to znacznie większa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeśli do nich dojdzie to drewnopodobna struktura dobrze je niweluje. Też nie pęka on pod wpływem osiadania domu. Natomiast płytki na taras - tak. W mojej opinii jest to obecnie najlepsze rozwiązanie, jakie możesz zastosować na swoim tarasie.

podobne tematy:


Wróć do „Temat dla ciebie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości