Responsywne strony internetowe jak to wyglada


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to wyglada

#1 Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już standard? Czy roboty wyszukiwarek lepiej oceniają takiego typu strony internetowe w wynikach? A może jest pomysł firm, które zajmują się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej. Po pierwsze zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Najprościej pisząc, tego typu strony internetowe, właściwie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to laptopy czy urządzenia typu tablet. Tego rodzaju strony internetowe dobrze prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej prezentować się na laptopach, a jeszcze inaczej na telefonie. Zazwyczaj na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe mają mniej szczegółów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który skłania do posiadania tego typu strony internetowej to fakt, iż coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. Tak, więc występuje również aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Inny powód to pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez algorytmy wyszukiwarek. Szczególnie dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Wystarczy wyszukać strony internetowe Radom i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe górują w wynikach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju hasła strony internetowe Warszawa pokazują jak duże są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak kluczowe jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za mało istotny argument. Natomiast w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych zleceń może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

A, więc doradzam każdej firmie rozbudowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak znaczny. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Temat dla ciebie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość